Przedstawiciel handlowy

Szukamy kandydatów w następujących regionach:

  • wielkopolskie (Poznań, Konin, Piła, Leszno),
  • lubuskie (Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra),
  • dolnośląskie (Wrocław),
  • zachodniopomorskie (Koszalin),
  • kujawsko-pomorskie (Grudziądz, Toruń),
  • mazowieckie (Płock).

Zdarzyło Ci się odebrać telefon od sprzedawcy fotowoltaiki, albo chociaż słyszeć o tym, że wydzwaniają oni do ludzi po 10 razy w miesiącu, są nachalni i nie odpuszczają? Masz wrażenie, że stało się to tematem wielu żartów i źle wpływa na wizerunek sprzedawców w Polsce, w ogóle? Nie chcesz być kojarzony z branżą OZE, której każdy ma już dość? Walka cenowa? Konkursy ofert? Ludzie, którzy ciągle „się zastanawiają” – brzmi znajomo? W piTERN, znamy doskonale to, co boli naszych klientów i właśnie dlatego jesteśmy firmą, która podchodzi w nieszablonowy, bo prosty i intuicyjny, sposób do sprzedaży – oparty w 100% na szczerości i autentyczności. My nie gonimy za klientami, a sprawiamy, że to oni sami chcą z nami współpracować. Wiemy też, co boli sprzedawców i jak skutecznie sprzedawać tak, aby nie być najtańszym. Mamy wysokie standardy i jakość obsługi, dzięki czemu jesteśmy polecani. Doskonalimy swoje metody i wygrywamy.
Brzmi dobrze? To zgłoś się do nas i przekonaj, że to właśnie Ty jesteś tym, komu mamy zaoferować pracę w zwycięskim zespole sprzedażowym. Zaangażuj się, bądź głodny sukcesu i podejmij decyzję, że chcesz dołączyć. Odezwij się. Czekamy na Ciebie!

Twój zakres obowiązków

  • skuteczna sprzedaż i realizowanie 100% planów sprzedażowych
  • doradzanie klientom zainteresowanym inwestycją w fotowoltaikę, pompę ciepła, magazyn energii – zarówno indywidualnym jak i biznesowym,
  • aktywne poszukiwanie nowych klientów, zbieranie rekomendacji i obsługa stałych klientów
  • budowanie i podtrzymywanie dobrych relacji z klientami, opieka nad klientem,
  •  dbanie o pozytywny wizerunek firmy, w tym w mediach społecznościowych.

Nasze wymagania

Szukamy osób:

  • przedsiębiorczych, aktywnych fizycznie, nastawionych na szukanie rozwiązań i samodzielnych,
  • z dobrą energią i chętnych do rozwoju, udziału w szkoleniach i czytania książek,
  • umiejących zorganizować własny czas i pracę, oraz raportować regularnie,
  • z doświadczeniem w handlu, ale z otwartością na nowe sposoby komunikacji,
  • posiadających prawo jazdy kat. B,
  • ze znajomością obsługi komputera, w tym Excel/Word.

To oferujemy

  • umowa o pracę,
  • wysoka prowizja,
  • narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon,
  • regularne szkolenia w zakresie produktów OZE,
  • praca w firmie z kilkunastoletnim doświadczeniem i wsparciem spółki notowanej na GPW,
  • pakiet opieki medycznej (po zakończeniu okresu próbnego).

Prosimy o składanie aplikacji na portalu pracuj.pl:

Produkty