tło

Oferta piTERN - Dobór instalacji fotowoltaicznej do domu

Nasza firma oferuje Państwu wszystkie niezbędne produkty i akcesoria konieczne do instalacji „domowych elektrowni słonecznych”. Z roku na rok na coraz większej ilości domów w Polsce można zobaczyć ozdabiające ich dachy baterie słoneczne. Nic dziwnego, fotowoltaika staje się bowiem coraz bardziej popularna w całej Europie. Możliwość pozyskania własnej energii elektrycznej kusi wiele osób. Nasza firma pomoże Państwu w doborze domowej instalacji fotowoltaicznej, która na pewno sprosta wszystkim Waszym wymaganiom, a z czasem umożliwi osiągnięcie również znacznych oszczędności z dokonanej inwestycji.

Instalacje do pozyskiwania energii słonecznej są już od wielu lat promowane na terenie Unii Europejskiej, jako doskonała alternatywa dla prądu pozyskiwanego z paliw kopalnianych. Korzystanie z odnawialnych źródeł energii nie musi się jednak odbywać tylko na dużą skalę poprzez tworzenie dużych elektrowni słonecznych, ale panele fotowoltaiczne mogą być, a nawet powinny być stosowane także na prywatnych domach jednorodzinnych czy gospodarstwach.

Dlaczego warto skorzystać z oferty paneli słonecznych piTERN?

Nasza firma działa na rynku usług fotowoltaicznych od 2003 roku. Jesteśmy jednym z najbardziej cenionych dostawców rozwiązań fotowoltaicznych na rynku. Możemy się pochwalić wieloletnim doświadczeniem i wieloma realizacjami. Tylko w zeszłym roku zrealizowaliśmy blisko 1000 zleceń na instalacje fotowoltaiczne na terenie całej Polski! Z naszych usług chętnie korzystają zarówno właściciele domów prywatnych, jak i osoby które chciałyby zainwestować w fotowoltaikę dla firmy.

Poniżej przedstawiamy naszą ofertę z przykładowymi zestawami fotowoltaicznymi:


zestawy

 

ZOBACZ NASZE PRZYKŁADOWE REALIZACJE

Nasza firma to fakty a nie obietnice, to konkretne solidne rozwiązania a nie piękne grafiki, to własne biuro projektowe i stała siedziba a nie firma w teczce.

Wierzymy, że właściwa decyzja o wyborze dostawcy i wykonawcy własnej elektrowni słonecznej, inwestycji na 25 lat powinna być poparta przede wszystkim stabilnością partnera.


Fotowoltaika piTERN

piTERN sp. z o.o.
ul. Batorowska 9 Dąbrowa
62-070 Dopiewo
NIP: 782 25 54 455
REGON: 302293280

Tel.: 61 679 14 14
Tel kom.: 505 056 853
E-mail: info@pitern.pl

Dla poprawnego funkcjonowania ta strona korzysta z plików cookies - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.