tło

Oferta instalacji fotowoltaicznych dla firm

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą kompletną ofertą instalacji fotowoltaicznych dla firm. W naszej ofercie znajdą Państwo bardzo wiele rodzajów paneli słonecznych, które są dobierane bezpośrednio do warunków instalacji oraz do potrzeb Państwa firmy.
Nasza firma działa na ryku fotowoltaiki już od ponad 15 lat. Przez ten czas zdołaliśmy już wykonać setki zleceń. Tylko w ubiegłym roku zrealizowaliśmy prawie 1000 inwestycji fotowoltaicznych na terenie całej Polski!

Zakres działania piTERN w realizacji fotowoltaiki dla firm

Nasza firma oferuje Państwu pełną obsługę inwestycji w panele fotowoltaiczne, począwszy od zaplanowania całej instalacji, aż do zakończenia jej montażu, a potem także wykonywanie prac konserwatorskich.

Najważniejszym elementem inwestycji w energię odnawialną jest dobór takich paneli słonecznych, które umożliwią osiągnięcie właściwych zysków. Zachęcamy Państwa do umówienia się z naszymi doradcami na wykonanie bezpłatnego audytu. Pozwoli on na dokonanie dokładnej analizy lokalizacji Waszej firmy oraz na określenie zysków płynących z instalacji paneli fotowoltaicznych.

Następnym etapem naszej współpracy będzie dobór odpowiednich paneli fotowoltaicznych oraz innych urządzeń, a także wykonanie właściwego projektu technicznego całej instalacji. Pomożemy Państwu także w wyborze najbardziej korzystnej formy finansowania fotowoltaiki dla firmy oraz w załatwieniu wszystkich niezbędnych formalności, które obejmują m.in. sporządzenie planów zabudowy oraz wykonanie analiz środowiskowych.

Ostatnim etapem jest transport wszystkich wybranych urządzeń i paneli słonecznych oraz budowa kompletnej instalacji pod klucz!
Cały proces tworzenia z nami instalacji fotowoltaicznej mieści się w 5 punktach:

  1. Analizujemy lokalizację i określamy zyski z instalacji fotowoltaicznej.
  2. Dobieramy odpowiednie urządzenia i wykonujemy projekt techniczny.
  3. Pomagamy w formalnościach: warunki zabudowy, analizy środowiskowe, przyłącza elektryczne.
  4. Dostarczamy urządzenia i budujemy kompletną instalację “pod klucz”.
  5. Serwisujemy i administrujemy instalację.

Zachęcamy do umówienia się z naszymi doradcami na bezpłatny audyt- kontakt z nami.

ZOBACZ NASZE PRZYKŁADOWE REALIZACJE

Nasza firma to fakty a nie obietnice, to konkretne solidne rozwiązania a nie piękne grafiki, to własne biuro projektowe i stała siedziba a nie firma w teczce.

Wierzymy, że właściwa decyzja o wyborze dostawcy i wykonawcy własnej elektrowni słonecznej, inwestycji na 25 lat powinna być poparta przede wszystkim stabilnością partnera.


Fotowoltaika piTERN

piTERN sp. z o.o.
ul. Batorowska 9
Dąbrowa 62-070
NIP: 782 25 54 455
REGON: 302293280

Tel.: 61 679 14 14
Tel kom.: 505 056 853
E-mail: info@pitern.pl

Dla poprawnego funkcjonowania ta strona korzysta z plików cookies - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.