Kierownik projektu

Rodzaj inwestycji: projektowanie i montaż instalacji fotowoltaicznych, budowa farm fotowoltaicznych
Miejsce pracy: woj. wielkopolskie, projekty na terenie całej Polski

Mężczyźni przy projekcie

Zadania:

  • Uczestnictwo we wszystkich etapach projektu – od przygotowania i planowania prac, przez realizację, po odbiory końcowe,
  • Nadzór nad pracami zespołów wykonawczych lub firm podwykonawczych na placu budowy,
  • Planowanie budżetu, nadzór nad budżetem, harmonogramem i jakością prac,
  • Weryfikacja dokumentacji wykonawczej,
  • Rozliczanie wykonanych robót.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne budowlane lub pokrewne,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Gotowość do wyjazdów służbowych,
  • Mile widziane uprawnienia budowlane oraz doświadczenie w nadzorowaniu projektów w branży OZE.

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (preferowane) lub B2B,
  • 3-miesięczny okres próbny,
  • Pakiet opieki medycznej,
  • Samochód służbowy,
  • Zakwaterowanie oraz wyżywienie podczas wyjazdów służbowych.

Produkty