tło

Największy dostawca fotowoltaiki - Informacje o firmie piTERN

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z informacjami na temat naszej firmy. PiTERN jest obecnie największym dostawcą fotowoltaiki na swoim obszarze działania, czyli prywatnych domów, gospodarstw rolnych i firm.

Możemy się pochwalić już ponad 15 latami doświadczenia w branży solarnej!

Specjalizujemy się w sprzedaży baterii solarnych. Pomagamy naszym klientom na każdym etapie inwestycji. Jesteśmy gwarantem konkretnych, solidnych rozwiązań, które pozwalają naszym klientom podejmować mądre i przynoszące duże zyski decyzje. Sprzedażą fotowoltaiki zajmujemy się od 2003 roku. Branża solarna nie ma więc przed nami żadnych tajemnic. Naszym klientom oprócz paneli fotowoltaicznych oferujemy także m.in. pompy ciepła. Posiadamy własne biuro projektowe, które znajduje się w naszej siedzibie w Dąbrowie.

Dlaczego warto nam zaufać w doborze własnej elektrowni słonecznej?

Nasza firma od zawsze stara się kierować w swojej pracy zasadą, że dobry kontakt z wykonawcą i dostawcą usług jest najważniejszy dla klienta. Posiadanie własnej energii elektrycznej jest marzeniem wielu osób, a my te marzenia pomagamy realizować. Jest to poważna inwestycja na lata, która pozwala osiągnąć znaczne korzyści finansowe, ale na początku niestety także wiąże się z poważnymi kosztami. My pomagamy Państwu na każdym etapie inwestycji, dobierając rozwiązania, dzięki którym na pewno inwestycja będzie udana!

Historia firmy piTERN:

Historia firmy Pitern

 

Zespół piTERN

Fotowoltaika piTERN

 


Fotowoltaika piTERN

piTERN sp. z o.o.
ul. Batorowska 9 Dąbrowa
62-070 Dopiewo
NIP: 782 25 54 455
REGON: 302293280

Tel.: 61 679 14 14
Tel kom.: 505 056 853
E-mail: info@pitern.pl

Dla poprawnego funkcjonowania ta strona korzysta z plików cookies - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.