tło

Dom - Korzyści

Instalacja fotowoltaiczna w domu jest wykorzystywana do produkcji energii elektrycznej głównie na potrzeby własne. Podstawowym efektem jest zmniejszenie rachunków za energię elektryczną.

Bilansowanie energii to narzędzie, które w prosty sposób pozwala nam na zmagazynowanie nadmiarów energii z okresów letnich i wykorzystanie ich w okresach zimowych.

Dom - Korzyści w dzień

W ciągu dnia: produkowana przez instalację fotowoltaiczną energia jest zużywana na własne potrzeby a jej nadmiar oddawany jest do sieci energetycznej (bilansowanie).

Dom - Korzyści w nocy

W ciągu nocy: wykorzystujemy zbilansowaną w sieci energię elektryczną.

Wykres przedstawia przykładowy rozkład zużycia energii (pomarańczowe kolumny) oraz produkcji energii z instalacji fotowoltaicznej (zielone kolumny):

wykres

DLACZEGO FOTOWOLTAIKA?

  • oszczędności trzykrotnie przewyższają inwestycję,
  • niskie rachunki za energię elektryczną,
  • uniezależnienie się od wzrostów cen prądu,
  • nowoczesny wygląd budynku, zwiększenie wartości inwestycji,
  • 25 letnia żywotność instalacji,

 

Poniższy wykres przedstawia zwrot z inwestycji fotowoltaicznej:

bilans

 

Bardzo ważny jest odpowiedni dobór instalacji fotowoltaicznej, dlatego zachęcamy do umówienia się z naszymi doradcami na bezpłatny audyt - kontakt z nami.

Zapraszamy również do przejrzenia naszej oferty.

ZOBACZ NASZE PRZYKŁADOWE REALIZACJE

Nasza firma to fakty a nie obietnice, to konkretne solidne rozwiązania a nie piękne grafiki, to własne biuro projektowe i stała siedziba a nie firma w teczce.

Wierzymy, że właściwa decyzja o wyborze dostawcy i wykonawcy własnej elektrowni słonecznej, inwestycji na 25 lat powinna być poparta przede wszystkim stabilnością partnera.


Fotowoltaika piTERN

piTERN sp. z o.o.
ul. Batorowska 9
Dąbrowa 62-069
NIP: 782 25 54 455
REGON: 302293280

Tel.: 61 679 14 14
Tel kom.: 505 056 853
E-mail: info@pitern.pl

Dla poprawnego funkcjonowania ta strona korzysta z plików cookies - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.