Hydraulik - instalator pomp ciepła

hydraulik montujący pompę ciepłaZadania:

  • montaż pomp ciepła wg ustalonych norm jakościowych.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne,
  • doświadczenie w hydraulice, montażu pomp ciepła lub klimatyzacji,
  • gotowość do natychmiastowego podjęcia pracy,
  • znajomość elektryki (możliwość przyuczenia),
  • znajomość podstaw instalacji elektrycznych,
  • umiejętność obsługi elektronarzędzi,
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do wyjazdów,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • uczciwość i kultura osobista.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju – szkolenia dokształcające w zakresie instalowania urządzeń związanych z OZE,
  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę,
  • premię od montażu,
  • pracę w doświadczonym i profesjonalnym zespole,
  • stabilność pracy i bardzo dobrą atmosferę,
  • pakiet opieki medycznej,
  • pracę z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu i narzędzi,
  • płaską strukturę organizacyjną,
  • wszelkie niezbędne narzędzia pracy.

Prosimy również o załączenie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).