Serwisant instalacji fotowoltaicznych

mężczyzna montujący panele fotowoltaiczneZadania:

  • Serwis instalacji fotowoltaicznych (on grid, off grid) oraz kolektorów słonecznych (opcjonalnie)

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne (wyższe techniczne mile widziane),

  • doświadczenie w montażu/serwisowaniu instalacji fotowoltaicznych oraz kolektorów słonecznych (mile widziane),

  • umiejętność konfiguracji falowników (m. in. SolarEdge, Huawei, Fronius, SMA, SAJ) oraz znajomość obsługi konfiguratorów online (m. in. designer.solaredge.com, fronius.solarconfigurator.de, fop.saj-electric.com),

  • znajomość programu PVSOL będzie dodatkowym atutem,

  • umiejętność diagnozy i napraw usterek online w tym sprawne poruszanie się w monitoringu online,

  • znajomość systemów z magazynem energii, umiejętność doboru, konfiguracji, montażu będzie dodatkowym atutem.

  • uprawnienia SEP do 1kV eksploatacja i/lub dozór, uprawnienia SEP kontrolno-pomiarowe, uprawnienia UDT OZE mile widziane.

  • umiejętność obsługi elektronarzędzi,

  • prawo jazdy kat. B, gotowość do wyjazdów.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju – szkolenia dokształcające w zakresie instalowania urządzeń związanych z OZE,

  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę w doświadczonym i profesjonalnym zespole,

  • stabilność pracy i bardzo dobrą atmosferę,

  • pakiet opieki medycznej (po zakończeniu okresu próbnego),

  • pracę z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu i narzędzi,

  • płaską strukturę organizacyjną.

Przesyłając CV prosimy o dołączenie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).